31 Temmuz 2013 Çarşamba

South Park Karakterini Yarat Oyunu Oyna


South Park Karakterini Yarat
Oyun Adı: South Park Karakterini Yarat Oyunu

Kategori: Çizgi Film Oyunları Oyna

South Park Karakterini Yarat Oyunu 31.07.2013 tarihinde eklendi.

South Park Karakterini Yarat Oyunu Nasıl Oynanır?
South Park Karakterini Yarat oyunu ile çok eğleneceksiniz. Sevilen çizgi film South Park için istediğin karakteri sol tarafta bulunan seçenekleri mouse yardımıyla tıklayarak oluşturabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kardeş Altın Avcıları Oyunu Oyna


Kardeş Altın Avcıları
Oyun Adı: Kardeş Altın Avcıları Oyunu

Kategori: 2 Kişilik Oyunlar Oyna

Kardeş Altın Avcıları Oyunu 31.07.2013 tarihinde eklendi.

Kardeş Altın Avcıları Oyunu Nasıl Oynanır? Kardeş Altın Avcıları oyununda büyük bir macera sizleri bekliyor. Oyun iki kişi oynanmaktadır. İki kız kardeş değerli mücevherlerin olduğu mezarlara giderek hazineleri ele geçirmeye çalışıyorlar. Birinci oyuncu karakterini yön tuşlarıyla ikinci oyuncu W A S D tuşlarıyla yönlendirebilir. İyi oyunlar.

İyi Çocuk Jack Oyunu Oyna


İyi Çocuk Jack
Oyun Adı: İyi Çocuk Jack Oyunu

Kategori: Beceri Oyunları Oyna

İyi Çocuk Jack Oyunu 31.07.2013 tarihinde eklendi.

İyi Çocuk Jack Oyunu Nasıl Oynanır? İyi Çocuk Jack oyununda şehrin bütün sorunlarını çözmeye çalışan Jack e sorunları çözmesinde yardımcı olun. Mouse yardımıyla şehrin kolydan zora doğru ilerleyen bütün problemlerini çözün. İyi oyunlar.

Cindirella Oyunu Oyna


Cindirella
Oyun Adı: Cindirella Oyunu

Kategori: Elbise Giydirme Oyunları Oyna

Cindirella Oyunu 31.07.2013 tarihinde eklendi.

Cindirella Oyunu Nasıl Oynanır?
Cindirella nın iyilik perisi olun ve baloya hazırlayın. Saçından,makyajına giyeceği elbise ve aksesuarına kadar seçimini yap ve baloda Cindirella nın prensi etkliemesini sağla. Oyun mouse ile oynanmaktadır. İyi oyunlar.

Saç Stilisti Oyunu Oyna

Saç Stilisti
Oyun Adı: Saç Stilisti Oyunu

Kategori: Kız Oyunları Oyna

Saç Stilisti Oyunu 31.07.2013 tarihinde eklendi.

Saç Stilisti Oyunu Nasıl Oynanır?
Saç Stilisti oyununda güzel kızın saç bakımını yaparak puanları toplayın. Topladığınız paralarla daha ileriki bölümlerde saç boyası ve ya kıyafet alarak kızın daha da güzel görünmesini sağlayın.Oyunu mouse ile oynanmaktadır. İyi oyunlar.

Aşk Dartı Oyunu Oyna

Aşk Dartı
Oyun Adı: Aşk Dartı Oyunu

Kategori: Kız Oyunları Oyna

Aşk Dartı Oyunu 31.07.2013 tarihinde eklendi.

Aşk Dartı Oyunu Nasıl Oynanır?
Aşk Dartı oyununda karşınızda bulunan darttaki seçenekleri vurup nasıl birine aşık olabileceğinizi bulabilirsiniz. Altta bulunan şerit istediğinizbölüme geldiğinde mouse yardımıyla atışınızı yapınız. İyi oyunlar.

30 Saniye Yarışı Oyunu Oyna


30 Saniye Yarışı
Oyun Adı: 30 Saniye Yarışı Oyunu

Kategori: Motor ve Bisiklet Oyunları Oyna

30 Saniye Yarışı Oyunu 31.07.2013 tarihinde eklendi.

30 Saniye Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır? 30 saniye yarışı oyunu sizler için oyunokyanusu.com da. Oyunda yarışacağınız pisti seçin ve yarışa hazır olun. 30 Saniye Yarışı oyununda motorunuzu mouse ile kontrol edin ve yarışı birinci bitirmek için yola koyulun. İyi oyunlar.

Kaçak Berber Oyunu Oyna


Kaçak Berber
Oyun Adı: Kaçak Berber Oyunu

Kategori: Komik Oyunlar Oyna

Kaçak Berber Oyunu 31.07.2013 tarihinde eklendi.

Kaçak Berber Oyunu Nasıl Oynanır? Kaçak Berber oyunu sizlerle. Bu komik oyunda berberde çırak olarak çalışan kahramanımız berber başka işlerle ilgilendiği zaman hemen makası eline alır ve tıraşa başlar. Kaçak Berber oyununda bu işlemi yaparken berbere yakalanmadan yapmalısınız. Kaçak Berber oyununda iyi eğlenceler. En yeni komik oyunlar oyunokyanusu.com da. 

Balon Savaşı Oyunu Oyna

Balon Savaşı
Oyun Adı: Balon Savaşı Oyunu

Kategori: Komik Oyunlar Oyna

Balon Savaşı Oyunu 31.07.2013 tarihinde eklendi.

Balon Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır? Balon Savaşı oyunu sizler için oyunokyanusu.com da. Balon Savaşı oyununda içi dolu su balonlarını düşmanınıza doğru fırlatın. Düşmanınızdan gelen balonlardan da kaçmalısınız. Balon Savaşı oyununda iyi eğlenceler. En komik oyunlar oyunokyanusu.com da. 

Gizli Avcı Oyunu Oyna

Gizli Avcı
Oyun Adı: Gizli Avcı Oyunu

Kategori: Macera Oyunları Oyna

Gizli Avcı Oyunu 31.07.2013 tarihinde eklendi.

Gizli Avcı Oyunu Nasıl Oynanır? Macera oyunları içerisinde bulunan Gizli Avcı oyunu sizler için oyunokyanusu.com da. Gizli Avcı oyununda yön tuşları ile askeri kontrol edin ve odalar içerisinde çıkış noktasına ulaştırın. Boşluk tuşuna basarak çevredeki nesneleri kullanın ve Z tuşu ile C4 patlayıcı yerleştirin. X tuşuna basarak C4 ü patlatabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bikini Seçimi Oyunu Oyna


Bikini Seçimi
Oyun Adı: Bikini Seçimi Oyunu

Kategori: Kız Oyunları Oyna

Bikini Seçimi Oyunu 30.07.2013 tarihinde eklendi.

Bikini Seçimi Oyunu Nasıl Oynanır? Bikini Seçimi oyunu silzer için oyunokyanusu.com da. Bu oyunda yaz tatilini sıcak kumlarda denizin kenarında geçirecek olan güzel kızımıza bikini seçmesinde yardımcı olun. Bikini Seçimi oyununu mouse ile oynayın ve güzel kızımızı en güzel aksesuarlar ile süsleyin. Palaj güzeli bizim kızımız olsun. İyi eğlenceler.
--
Choosing the game for you in bikini oyunokyanusu.com. In this game you will be spending the summer holidays by the sea, the sand is hot bikini help to choose a beautiful baby daughter. Play the game with mouse Bikini Choosing the most beautiful accessories and decorate it with a beautiful daughter. Miss Palaj get our daughter. Good luck.
--
Выбор игра для вас в бикини oyunokyanusu.com. В этой игре вы будете проводить летние каникулы на берегу моря, песок горячие бикини помогут выбрать красивую дочь ребенка. Играйте с мышью Бикини Выбор самых красивых аксессуаров и украсить его с красивой дочерью. Мисс Palaj получить нашу дочь. Удачи.
--
Die Wahl des Spiel für Sie im Bikini oyunokyanusu.com. In diesem Spiel verbringen werden die Sommerferien am Meer, der Sand ist heiße Bikini helfen, eine schöne Tochter zu wählen. Spielen Sie das Spiel mit der Maus Bikini Wahl der schönsten Accessoires und schmücken ihn mit einer schönen Tochter. Fräulein Palaj bekommen unsere Tochter. Viel Glück.

Tom Ve Jerry Balon Patlatma Oyunu Oyna


Tom Ve Jerry Balon Patlatma
Oyun Adı: Tom Ve Jerry Balon Patlatma Oyunu

Kategori: Balon Patlatma Oyunları Oyna

Tom Ve Jerry Balon Patlatma Oyunu 30.07.2013 tarihinde eklendi.

Tom Ve Jerry Balon Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır? Çzigi Film kahramanları Tom ve jerry balon patlatma oyunu ile sizlerin karşısına çıkıyor. Bu güzel oyunda sevimli kahraman Jerry elindeki silahla balonları patlatmak istiyor. Tom Ve Jerry Balon Patlatma oyunu mouse ile oynanmaktadır. Bu oyunda size iyi eğlenceler diliyoruz. 

Lazerle Balon Patlatma Oyunu Oyna


Lazerle Balon Patlatma
Oyun Adı: Lazerle Balon Patlatma Oyunu

Kategori: Balon Patlatma Oyunları Oyna

Lazerle Balon Patlatma Oyunu 28.07.2013 tarihinde eklendi.

Lazerle Balon Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır? Lazerle Balon Patlatma oyununda lazer ile karşınızda bulunan balonları en kısa zamanda patlatıp bitirmeniz gerekiyor. Oyun ilk başta kolay gibi görünsede bölüm lerledikçe zorlaştığını göreceksiniz. Oyun mouse ile oynanmaktadır. İyi oyunlar.

Kızların Kavgası Oyunu Oyna


Kızların Kavgası
Oyun Adı: Kızların Kavgası Oyunu

Kategori: Kız Oyunları Oyna

Kızların Kavgası Oyunu 27.07.2013 tarihinde eklendi.

Kızların Kavgası Oyunu Nasıl Oynanır?
Kızların Kavgası oyununda iki farklı karakterdeki kız kavga ediyorlar. Mouse yardımıyla karşı tarafa direktifler çizgisinde tokat atın.İyi oyunlar.

Ben 10 Ateş Kahramanı Oyunu Oyna


Ben 10 Ateş Kahramanı
Oyun Adı: Ben 10 Ateş Kahramanı Oyunu

Kategori: Ben 10 Oyunları Oyna

Ben 10 Ateş Kahramanı Oyunu 27.07.2013 tarihinde eklendi.

Ben 10 Ateş Kahramanı Oyunu Nasıl Oynanır? Ben 10 Ateş Kahramanı oyununda Ben 10 Ateş Adam şekline dönüşmüş. Sizin gereken ise Ben 10 in engellere takılmadan ilerlemesini sağlamak.Ateş Kahramanı yön tuşlarıyla yönlendirebilirsiniz. Üç can hakkınız olduğunu unutmayın. İyi oyunlar.

Diş Operasyonu Oyunu Oyna

Diş Operasyonu
Oyun Adı: Diş Operasyonu Oyunu

Kategori: Ameliyat Oyunları Oyna

Diş Operasyonu Oyunu 27.07.2013 tarihinde eklendi.

Diş Operasyonu Oyunu Nasıl Oynanır? Diş Operasyonu oyunu sizler için oyunokyanusu.com da. Diş Operasyonu oyununda hastaneye başvuran dişi kırık hastanın önce dişini muayene edin ve daha sonra sağlıklı bir dişe kavuşmasını sağlayın. Diş Operasyonu nda size verilen talimatları uygulayın. İyi oyunlar.

Esrarengiz Ninja Oyunu Oyna

Esrarengiz Ninja Oyunu Oyna - Dövüş Oyunları

Esrarengiz Ninja
Oyun Adı: Esrarengiz Ninja Oyunu

Kategori: Dövüş Oyunları Oyna

Esrarengiz Ninja Oyunu 25.07.2013 tarihinde eklendi.

Esrarengiz Ninja Oyunu Nasıl Oynanır? Dövüş oyunları kategorisindeki Esrarengiz Ninja oyunumuz sizler için oyunokyanusu.com da. Esrarengiz Ninja oyununda kranlıkta koşan ninjaya çıkışa ulaşması için yardımcı olun. Bu sırada karşısına çıkacak bütün engelleri aşmasına yardımcı olun. Esrarengiz Ninja oyununda ninjayı yön tuşlarıyla kontrol edin ve W-A-S-D tuşlarıyla dövüştürün. İyi eğlenceler.

Ben 10 Amazon Macerası Oyunu Oyna

Ben 10 Amazon Macerası Oyunu Oyna - Ben 10 Oyunları

Ben 10 Amazon Macerası
Oyun Adı: Ben 10 Amazon Macerası Oyunu

Kategori: Ben 10 Oyunları Oyna

Ben 10 Amazon Macerası Oyunu 24.07.2013 tarihinde eklendi.
Ben 10 Amazon Macerası Oyunu Nasıl Oynanır? Ben 10 Amazon Macerası oyununda cesur kahramanımız Ben 10 i büyük bir macera bekliyor. Amazon ormanında gölün üstünden geçebilmek için ateş püskürten timsahların üstünden atlaması gerekiyor. Bunu yapması içinde zamanlamaya çok dikkat etmeniz gerekiyor. Ben 10 i yön tuşlarıyla yönlendirebilirsiniz. İyi oyunlar.

8 Temmuz 2013 Pazartesi

Turuncu Top Oyunu Oyna

Turuncu Top
Oyun Adı: Kral Oyun Turuncu Top Oyunu

Kategori: Beceri Oyunları Oyna

Turuncu Top Oyunu 05.07.2013 tarihinde eklendi.

Turuncu Top Oyunu Nasıl Oynanır? Turuncu Top oyununda zeka ve beceri kabiliyetinizi kullanmalısınız. Mouse yardımıyla tahtaları uygun yerlerden keserek turuncu topun çıkışa ulaşamasını sağlayın. Her level da oyun biraz daha zorlaşacaktır. İyi oyunlar dileriz.

Sinirli Garson Oyunu Oyna


Sinirli Garson
Oyun Adı: Kral Oyun Sinirli Garson Oyunu

Kategori: Ateş Nişan Oyunları Oyna

Sinirli Garson Oyunu 05.07.2013 tarihinde eklendi.

Sinirli Garson Oyunu Nasıl Oynanır? Sinirli Garson oyununda bahşiş alamayınca sinir küpüne dönen garsonun çalıştığı yere zarar vermeye çalışıyor. Mouse yardımıyla elindeki tabaklarla istenilen düzeyde zarar vermesini ve bir sonraki bölüme geçmesine yardımcı olmalısınız. İyi oyunlar.

Hamak Keyfi Oyunu Oyna


Hamak Keyfi
Oyun Adı: Kral Oyun Hamak Keyfi Oyunu

Kategori: Elbise Giydirme Oyunları Oyna

Hamak Keyfi Oyunu 06.07.2013 tarihinde eklendi.

Hamak Keyfi Oyunu Nasıl Oynanır? Hamak Keyfi yapmayı kim sevmezki hele yaz tatilinde. Güzel kızımız da hamak keyfi yapıyor. Haydi onun kıyafetlerini ve saçını seçin,aksesuarlarını takın.Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Mickey Golf Oyunu Oyna


Mickey Golf
Oyun Adı: Oyunlar 100 Mickey Golf Oyunu

Kategori: Çizgi Film Oyunları Oyna

Mickey Golf Oyunu 06.07.2013 tarihinde eklendi.

Mickey Golf Oyunu Nasıl Oynanır? Mickey Golf oyununda Disney karakterlerinden birini seçrek golf oynamaya başlayın. Mouse yardımıyla en az vuruşla topu deliğe sokmaya çalışın. İyi oyunlar.


Jerry ve Aşkı Oyunu Oyna


Jerry ve Aşkı
Oyun Adı: Jerry ve Aşkı Oyunu

Kategori: Çizgi Film Oyunları Oyna

Jerry ve Aşkı Oyunu 06.07.2013 tarihinde eklendi.

Jerry ve Aşkı Oyunu Nasıl Oynanır? Jerry ve Aşkı oyununda Jerry ve sevgilisi piknikteler ve Tom a yakalanmadan öpüşmeye çalışıyorlar. Haydi aşıkların kavuşmasını sağlayın.İyi oyunlar.


Disney Mutfağı Oyunu Oyna


Disney Mutfağı
Oyun Adı: Disney Mutfağı Oyunu
Kategori: Çizgi Film Oyunları Oyna
Disney Mutfağı Oyunu 07.07.2013 tarihinde eklendi. 
Disney Mutfağı Oyunu Nasıl Oynanır? Disney Mutfağı oyununda Disney karakteri Guffy aşçılığa başlamış ve diğer karakterlerin istediği yemek siparişleri hazırlamaya çalışıyor. Guffy e yardımcı olun yemek isteklerinin sırasını aklınızda tutarak aynı sıra ile hazırlayarak servis edin. Oyun mouse ile oynanmaktadır. İyi oyunlar.

Survivor Suya Düşürme Oyunu

Survivor Suya Düşürme Oyunu - Beceri Oyunları
Survivor Suya Düşürme
Oyun Adı: Survivor Suya Düşürme Oyunu
Kategori: Beceri Oyunları Oyna
Survivor Suya Düşürme Oyunu 08.07.2013 tarihinde eklendi. 


Survivor Suya Düşürme Oyunu Nasıl Oynanır?: Survivor Suya Düşürme oyunu oyna. Bu oyunda Survivor Adasındaki kapışma devam ediyor. Ünlüler gönüllülere karşı. Dokunulmazlığı kazanmak için rakibini suya düşürmelisin. Karakterini seç ve dokunulmazlık için yarış. Ünlüler mi gönüllüler mi? Acun size dokunulmazlığınızı verecek. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? : Water Drop your game. Survivor Island, continues to scramble for this game. Celebrities against volunteers. Inviolability of water to lower your opponent to win. Choose your character and race for immunity. Celebrities volunteers? Good games.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? : Wassertropfen Ihr Spiel. Survivor Island, weiter zu klettern, für dieses Spiel. Celebrities gegen Freiwilligen. Unverletzlichkeit des Wassers, um Ihre Gegner zu senken, um zu gewinnen. Wählen Sie Ihren Charakter und Rennen für Immunität. Celebrities Freiwilligen? Gute Spiele.
--
Как играть в эту игру? : Капли воды вашей игре. Survivor острова, продолжает борьбу за этой игрой. Знаменитости против добровольцев. Неприкосновенность водой, чтобы снизить противника, чтобы выиграть. Выберите свой характер и гонка за иммунитет. Знаменитости добровольцы? Хорошие игры.

Winnie the Pooh Boyama Oyunu

Winnie the Pooh Boyama Oyunu - Boyama Oyunları
Winnie the Pooh Boyama
Oyun Adı: Winnie the Pooh Boyama Oyunu
Kategori: Boyama Oyunları Oyna

Winnie the Pooh Boyama Oyunu 08.07.2013 tarihinde eklendi. 
Winnie the Pooh Boyama Oyunu Nasıl Oynanır?: Winnie the Pooh Boyama oyunu oyna. Bu oyunda sevimli karakter Winnie the Pooh boyayın. Ekranın sağındaki boya renklerini fırça ile tıklayın ve Pooh üzerine götürerek boyayın. En güzel Pooh karakterini siz oluşturun. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? Winnie the Pooh coloring game. Paint a cute Winnie the Pooh characters in this game. Click to the right of the screen with a brush and paint colors of paint taking on Pooh. You create the most beautiful Pooh character. Good games.
--
Как играть в эту игру? Винни Пух игры окраску. Краска милый Винни-Пух символов в этой игре. Нажмите, чтобы правой части экрана с помощью кисти и краски цветов краски взяв на Пуха. Вы сами создаете наиболее красивых Пух характер. Хорошие игры.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? Winnie the Pooh Färbung Spiel. Malen Sie ein niedliches Winnie the Pooh Charaktere in diesem Spiel. Klicken Sie auf der rechten Seite des Bildschirms mit einem Pinsel und Farbe Farben malen Übernahme Pooh. Sie erstellen die schönsten Pooh Charakter. Gute Spiele.

Buz Yarışçısı


Buz Yarışçısı Eylül
Oyun Adı: Buz Yarışçısı Eylül Oyunu
Kategori: Spor Oyunları Oyna

Buz Yarışçısı Eylül Oyunu 08.07.2013 tarihinde eklendi.
Buz Yarışçısı Eylül Oyunu Nasıl Oynanır?: Buz Yarışçısı Eylül oyunu oyna. Bu oyunda Eylül kayağa atlar ve buzda yarışa başlar. Fareyi kullanarak buz kayağının ön tarafını yönlendirebilir. En hızlı bir şekilde yarışı bitirin. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? : Ice Racer EylülNaz game. EylülNaz skiing and ice start racing horses in this game. Use the mouse to direct the front side of the ice skiing. Finish the race as quickly as possible. Good games.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? : Ice Racer EylülNaz Spiel. EylülNaz Skifahren und Eis starten Rennpferde in diesem Spiel. Benutzen Sie die Maus, um die Vorderseite des Eises Skifahren zu lenken. Beende das Rennen so schnell wie möglich. Gute Spiele.
--
Как играть в эту игру? : Ice Racer EylülNaz игры. EylülNaz лыжах и льда начать скаковых лошадей в этой игре. С помощью мыши, чтобы направить передней стороне лед на лыжах. Закончить гонку как можно быстрее. Хорошие игры.

Oyun Skor Köy Koruyucusu 2

Köy Koru 2 Oyunu - Ateş Nişan Oyunları
Köy Koru 2
Oyun Adı: Oyun Skor Köy Koruyucusu 2 Oyunu
Kategori: Ateş Nişan Oyunları Oyna

Köy Koru 2 Oyunu 08.07.2013 tarihinde eklendi.
Köy Koru 2 Oyunu Nasıl Oynanır?: Köy Koru 2 oyunu oyna. Bu oyunda köyünüzü korumak için modern bir savaşa hazır olun. Yeni silahlar kullanarak savaşa başlayın. Köyü korumak için fare ile nişan alın ve ateş edin. Boşluk tuşuna basarak dürbünü açın ve daha keskin nişan alın. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? : Farm Preserve 2 game. Be prepared to protect your village in this game is a modern war. Start using the new weapons to battle. Take aim and fire with the mouse to protect the village. Take aim and sharper turn by pressing space telescope. Good games.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? : Farm Preserve 2 Spiel. Bereit, dein Dorf in diesem Spiel zu schützen ist ein moderner Krieg. Starten Sie mit den neuen Waffen in die Schlacht. Nehmen Sie zielen und schießen mit der Maus, um das Dorf zu schützen. Nehmen Sie wollen und schärfer wiederum durch Drücken Weltraumteleskop. Gute Spiele.
--
Как играть в эту игру? : Фарм заповедника 2 игры. Будьте готовы защитить свою деревню в этой игре Современная война. Запуск с помощью нового оружия в бой. Целься и стреляй при помощи мыши, чтобы защитить деревню. Целься и более крутой поворот, нажав космический телескоп. Хорошие игры.

Ninja Çıkış Oyunu

Ninja Çıkış Oyunu - Oyun Skor Oyunları
Ninja Çıkış
Oyun Adı: Oyun Skor Ninja Çıkış Oyunu
Kategori: Oyun Skor Oyunları Oyna

Ninja Çıkış Oyunu 08.07.2013 tarihinde eklendi.
Ninja Çıkış Oyunu Nasıl Oynanır?: Ninja Çıkış oyunu oyna. Bu oyunda Ninjanın çıkışa ulaşmasına yardımcı olun. Çıkışa giderken altınları toplamayı unutmayın. Dönen platformda Ninjayı hareket ettirerek çıkışa gitmesini sağlayın. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? Ninja-out game. Be Ninja In this game you help you reach the exit. Remember to collect the gold the way to the exit. Ninja has moved to the exit by moving the rotating platform. Good games.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? Ninja-out-Spiel. Seien Ninja In diesem Spiel müssen Sie helfen, den Ausgang zu erreichen. Denken Sie daran, sammeln das Gold den Weg zum Ausgang. Ninja hat zum Ausgang durch das Bewegen der rotierenden Plattform bewegt. Gute Spiele.
--
Как играть в эту игру? Ниндзя из игры. Будьте ниндзя В этой игре вы помочь Вам добраться до выхода. Не забывайте собирать золотые путь к выходу. Ninja переехала к выходу, перемещая вращающуюся платформу. Хорошие игры.

Domino

Domino Oyunu - Zeka Oyunları

Domino
Oyun Adı: Domino Oyunu
Kategori: Zeka Oyunları Oyna

Domino Oyunu 07.07.2013 tarihinde eklendi. 
Domino Oyunu Nasıl Oynanır?: Domino oyunu oyna. Bu oyunda farenin sol tuşuna basarak domino taşlarını dizin. Entry yazan bölümden başlayarak Exit yazan kısıma kadar taşları dizin. Daha sonra en baştaki domino taşına farenin sol tuşuna basarak dokunun ve taşları güzel bir şekilde yıkın ve güzel bir şekil ortaya çıksın. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? : Domino game. In this game dominoes directory by pressing the left mouse button. Up to Entry section subsection to exit from the index blocks. Then, the initial domino stones by pressing the left mouse button, tap and destroy blocks nicely and let it out to a nice shape. Good games.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? : Domino-Spiel. In diesem Spiel Domino-Verzeichnis, indem Sie mit der linken Maustaste. Bis zu Einlaufabschnitt Unterabschnitt von den Indexblöcke verlassen. Dann werden die ersten Dominosteine​​, indem Sie die linke Maustaste gedrückt, tippen Sie auf und zerstören Blöcke schön und lass es raus auf eine schöne Form. Gute Spiele.
--
Как играть в эту игру? : Домино. В этой папке с игрой в домино, нажав левую кнопку мыши. До входа подраздел раздела для выхода из блоков индекса. Далее, Вы домино камней, нажав левую кнопку мыши, нажмите и уничтожить блоки приятно, и, отдав его хорошую форму. Хорошие игры.

Laboratuvar Kaçkını Oyunu

Laboratuvar Kaçkını Oyunu - Oyun Skor Oyunları
Laboratuvar Kaçkını
Oyun Adı: Laboratuvar Kaçkını Oyunu
Kategori: Oyun Skor Oyunları Oyna

Laboratuvar Kaçkını Oyunu 07.07.2013 tarihinde eklendi. 
Laboratuvar Kaçkını Oyunu Nasıl Oynanır?: Laboratuvar Kaçkını oyunu oyna. Bu oyunda laboratuvar ortamında üretilen sevimli yaratığın ordan kaçmasına yardımcı oluyorsunuz. Yaratığı yön tuşlarıyla kontrol ederek çıkışa götürüyoruz. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? : Laboratory escapee game. This adorable creature in the game is produced in the laboratory are helping to escape from there. Arrow keys to control the beast by taking the exit. Good games.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? : Labor Ausbrecher Spiel. Dieses entzückende Geschöpf in dem Spiel wird im Labor hergestellt werden helfen, von dort zu entkommen. Pfeil-Tasten, um das Tier, indem sie die Ausfahrt zu kontrollieren. Gute Spiele.
--
Как играть в эту игру? : Лаборатория беглеца игры. Это прелестное существо в игре производится в лаборатории помогают убежать оттуда. Клавиши со стрелками для управления зверя, взяв выходу. Хорошие игры.

Zombi Avcısı Oyunu

Zombi Avcısı Oyunu - Ateş Nişan Oyunları
Zombi Avcısı
Oyun Adı: Zombi Avcısı Oyunu
Kategori: Ateş Nişan Oyunları Oyna

Zombi Avcısı Oyunu 07.07.2013 tarihinde eklendi.
Zombi Avcısı Oyunu Nasıl Oynanır?: Zombi Avcısı oyunu oyna. Bu oyunda avcıya yardım ederek zombileri yok etmesini sağlayın.Bıcak, top, taş atmasını sağlayın. Değişik platformlardaki zombileri yok etmek için sınırlı sayıda silahınız olduğunu unutmayın. Zombilerin arasına karışmış insanları da kurtarmayı unutmayın. İyi oyunlar.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? Zombie Hunter Spiel. Hilfestellung, um die Zombies in diesem Spiel Jäger zerstören. Razor, top, Geben Betonwerkstein. Eine begrenzte Anzahl von unterschiedlichen Waffen, um die Zombies zu vernichten bedenken Sie, dass die Plattformen. Vergessen Sie auch nicht, um Menschen mit Zombies gemischt zu speichern. Gute Spiele.
--
How to Play This Game? Zombie Hunter game. Provide assistance to destroy the zombies in this game hunter. Razor, top, Provide cast stone. A limited number of different weapons to destroy the zombies keep in mind that the platforms. Also do not forget to save people mixed with zombies. Good games.
--
Как играть в эту игру? Игры Zombie Hunter. Оказание помощи уничтожить зомби в этой игре охотником. Razor, верхняя, обеспечить искусственного камня. Ограниченное количество различных видов оружия, чтобы уничтожить зомби иметь в виду, что платформах. Также не стоит забывать, чтобы спасти людей смешивается с зомби. Хорошие игры.

DenizAltı Araştırması Oyunu

DenizAltı Araştırması
Oyun Adı: DenizAltı Araştırması Oyunu
Kategori: Oyun Skor Oyunları Oyna

DenizAltı Araştırması Oyunu 07.07.2013 tarihinde eklendi. 
DenizAltı Araştırması Oyunu Nasıl Oynanır?: DenizAltı Araştırması oyunu sizlerle. Bu güzel oyunda DenizAltı Gemisine atlayıp denizin altındaki incileri toplamalısınız. Farenin sol tuşuna basarak Denizlatını hareket ettirin ve yönlendirin. Denizin altındaki güzellikleri görmeniz için bundan başka fırsat bulamazsınız. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? : Undersea Research game with you. Gather pearls under the sea submarine skip this nice game. Pressing the left mouse button and move the Route Denizlatını. Another opportunity to see the beauty that you will not find the bottom of the sea. Good games.
--
Как играть в эту игру? : Подводные исследования игре с вами. Сбор жемчуга в море подводной лодки пропустить эту хорошую игру. Нажатие на левую кнопку мыши и переместите Маршрут Denizlatını. Еще одна возможность, чтобы увидеть красоту, которую вы не найдете в нижней части моря. Хорошие игры.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? : Undersea Research Spiel mit Ihnen. Sammle Perlen unter dem Meer submarine überspringen dieses schöne Spiel. Drücken Sie die linke Maustaste gedrückt und bewegen Sie den Weg Denizlatını. Eine weitere Möglichkeit, die Schönheit sehen, dass Sie nicht finden, den Boden des Meeres. Gute Spiele.

Okçu Defans Oyunu

Okçu Defans Oyunu - Savaş Oyunları
Okçu Defans
Oyun Adı: Okçu Defans Oyunu
Kategori: Savaş Oyunları Oyna

Okçu Defans Oyunu 06.07.2013 tarihinde eklendi. 
Okçu Defans Oyunu Nasıl Oynanır?: Okçu Defans oyunu sizlerle. Bu oyunda kutsal binayı korumak için görevlendirilen kahramanımız sizin yardımınızla gelen düşmanları yok edecektir. W-A-S-D tuşları ile okçuyu kontrol edin, fare yardımıyla da nişan alıp ateş edin. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? : Archer Defence game with you. In this game our hero is assigned to protect the sacred building will destroy the incoming enemies with your help. Check archer with WASD keys, also took aim and shoot with the mouse. Good games.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? : Archer Defence Spiel mit Ihnen. In diesem Spiel unser Held zugewiesen wird zum Schutz der heiligen Gebäude wird die ankommenden Feinde mit Ihrer Hilfe zu zerstören. Prüfen Bogenschütze mit WASD-Tasten, nahm auch zielen und schießen mit der Maus. Gute Spiele.
--
Как играть в эту игру? : Стрелец обороны игру с вами. В этой игре наш герой присваивается защитить священное здание будет уничтожить входящие врагов с вашей помощью. Проверьте лучника с клавишами WASD, а также прицелился и стрелять с помощью мыши. Хорошие игры.

Sevimli Buz Küpleri Oyunu

Sevimli Buz Küpleri Oyunu - Oyun Skor Oyunları

Sevimli Buz Küpleri
Oyun Adı: Sevimli Buz Küpleri Oyunu
Kategori: Oyun Skor Oyunları Oyna
Sevimli Buz Küpleri Oyunu 06.07.2013 tarihinde eklendi.
 
Sevimli Buz Küpleri Oyunu Nasıl Oynanır?: Sevimli Buz Küpleri oyunu oyna. Bu güzel oyunda buz küpleri bir maceraya atılır. Siz de onlara bu macera dolu yolda yardım etmelisiniz. Oyunu yön tuşlarıyla ya da W-A-S-D tuşlarıyla oynayın. Buz küplerini çıkışa ulaştırın. Oyun ekranı üzerinde mavi ışıklı topları toplayarak puanlar kazanın. Herbir platformda sizi daha da zorlu engeller beklemektedir. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? Cute Ice Cubes game. A teenager is ice cubes in this nice game. You must help them in this adventure-filled road. Arrow keys or WASD keys to the game play. Deliver ice cubes output. Earn points by collecting balls of blue light on the game screen. Each platform even more challenging obstacles await you. Good games.
--
Как играть в эту игру? Симпатичные Кубики льда игры. Подросток кубики льда в этой милой игры. Вы должны помочь им в этом приключений дороге. Стрелки или WASD ключи к игре. Предоставлять вывод кубиков льда. Зарабатывайте очки, собирая шары синего света на экране игры. Каждая платформа еще более сложные препятствия ждут вас. Хорошие игры.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? Nette Eiswürfel Spiel. Ein Jugendlicher ist Eiswürfeln in diesem schönen Spiel. Sie müssen sie in diesem Abenteuer gefüllten Straße zu helfen. Pfeiltasten oder WASD-Tasten, um das Spiel zu spielen. Deliver Eiswürfel ausgegeben. Verdienen Sie Punkte durch das Sammeln von Kugeln von blauem Licht auf dem Spielfeld. Jede Plattform noch schwieriger Hindernisse warten auf Sie. Gute Spiele.

İyi Balık Kötü Balık Oyunu

İyi Balık Kötü Balık Oyunu - Oyun Skor Oyunları
İyi Balık Kötü Balık
Oyun Adı: İyi Balık Kötü Balık Oyunu
Kategori: Oyun Skor Oyunları Oyna
İyi Balık Kötü Balık Oyunu 05.07.2013 tarihinde eklendi. 
İyi Balık Kötü Balık Oyunu Nasıl Oynanır?: İyi Balık Kötü Balık oyunu sizler için sitemizde. Bu oyunda iyi balık ile kötü balığı birbirinden ayırt ederek suya düşürmelisiniz. Kötü balıkları yok etmelisiniz. Bunu yapmak için fare yardımıyla platform üzerinde çizikler oluşturabilirsiniz. Oyun ilerledikçe daha da zorlaşacaktır. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? : Good Fish Bad Fish game for you on our site. In this game you distinguish between the good fish and bad fish, reduce your water. You must destroy the bad fish. To do this, create scratches on the platform with the mouse. Is made more difficult as the game progresses. Good games.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? : Good Fish Bad Fish Spiel für Sie auf unserer Website. In diesem Spiel zwischen dem guten und schlechten Fisch Fisch zu unterscheiden, reduzieren Sie Ihre Wasser. Sie müssen zerstören die schlechten Fisch. Um dies zu tun, erstellen Sie Kratzer auf der Plattform mit der Maus. Erschwert wird im Laufe des Spiels. Gute Spiele.
--
Как играть в эту игру? : Хорошая рыба плохая игра Рыба для вас на нашем сайте. В этой игре вы различие между хорошим и плохим рыба рыба, снизить воды. Вы должны уничтожить плохих рыб. Чтобы сделать это, создайте царапины на платформу с помощью мыши. Стало труднее, по мере прохождения игры. Хорошие игры.

Denizin Altında Macera Oyunu

Denizin Altında Macera Oyunu - Oyun Skor Oyunları
Denizin Altında Macera
Oyun Adı: Denizin Altında Macera Oyunu
Kategori: Oyun Skor Oyunları Oyna
Denizin Altında Macera Oyunu 05.07.2013 tarihinde eklendi.
Denizin Altında Macera Oyunu Nasıl Oynanır?: Denizin Altında Macera oyunu sizlerle. Bu oyunda denizin altına girecek ve ordaki kötü canlıları yok edeceksiniz. Karakterinizi seçin ve oyuna başlayın. Oyunu A-S-W-D tuşlarıyla oynayın ve ateş etmek için ise farenin sol tuşuna basınız. Denizin altında ilerlerken altınları toplamayı unutmayın. İyi oyunlar.
--
How to Play This Game? : Under the Sea Adventure game with you. In this game you will be under the sea and involvement will destroy the evil creatures. Choose your character and start the game. Play Game ASWD keys and press the left mouse button to shoot the. Remember to collect the gold forward under the sea. Good games.
--
Wie man dieses Spiel zu spielen? : Under the Sea Adventure Spiel mit Ihnen. In diesem Spiel werden Sie unter dem Meer sein und Engagement werden die bösen Kreaturen zu vernichten. Wählen Sie Ihren Charakter und das Spiel starten. Play Game ASWD Tasten und drücken Sie die linke Maustaste, um die zu schießen. Denken Sie daran, das Gold zu sammeln vorne unter dem Meer. Gute Spiele.
--
Как играть в эту игру? : В игре Морское приключение с вами. В этой игре вам предстоит быть в море и участие будет уничтожать злых существ. Выбери своего персонажа и начать игру. Играть в игру ASWD ключей и нажмите левую кнопку мыши, чтобы стрелять. Не забывайте собирать золотые вперед в море. Хорошие игры.